V případě zájmu o vystoupení Václava "Upíra" Krejčího na Vaší akci, neváhejte mě kontaktovat ZDE.


Klikněte pro audio uklázky


Nová kniha v prodeji

Šťastné hororvé mládí

Kniha psaná autorem života Upírem Krejčím, bez servítek, bez obalu. Začíná ještě před jeho narozením a převážná část je upřena na jeho mládí. Ale je to víc, je to horor, jsou to crazy příběhy hlubokého vyznání, neopakovatelné zážitky i jemu vlastní situační humor. Dozvíte se, koho celý život miluje a má za boha, koho nenávidí. Především vás překvapí svou pravdomluvností, otevřeností, se kterou se na veřejnost normálně nechodí. Zajímavá je výpověď o rodném Rakovníku, komických postavách, učitelkách, kamarádech, kapelách... Upíra budete střídavě litovat, odsuzovat, ale také ho budete nenávidět a zároveň milovat... Možná i chválit, za to, jaký je dnes, jak to všechno mohl zvládnout a neztratit humor. Častokrát se zasmějete, ale také knihu odložíte, protože se vám zatají dech a nebudete chtít pokračovat ve strachu, jak to dopadne.

Otevřete knihu a začínáme... rokem 1953.
A pak narozením Upíra Krejčího: 13. 10. 1955.


Besedy, uvádění, vystoupení pro Vás

Máte zájem o vystoupení pro děti, dospělé i seniory? Máte zájem o besedu s mou, či hledáte uvádějího Vaší akce?
Pro kulturní domy, knihovny, školky, školy, firmení akce, hotely, domy seniorů, kavárny, atd.. Neváhejte mě kontaktovat!

...a malá videoukázka jedné z mých besed:


Denní aktualita - nemusí být vždy elita


Napsali o nás v Blesk Magazinu
1.2.2013


Operace očních víček
31.1.2013Jiřina Jirásková, velká herečka odešla do hereckého nebe
7.1.2013
Vzpomínka na Jiřinu Jiráskovou a pana Z.Podskalského...

Zasáhl mě smutek, a jakoby se otevřeli všechny vzpomínky na paní herečku Jiřinu Jiráskovou, , škoda že nemám s ní žádnou fotografii, to proto, že když jsem se zrovna ocitl v její přítomnosti... tak ještě nebylo tolik fotoaparátů. A pak hlavně si to paní Jiřinka většinou nepřála, to mě říkal Zdeněk Podskalský. Když jsme spolu točili, Možná přijde kouzelník. „Víte my ten vztah trochu tajíme… Nepůjdeme na Myslivce?“. A šli jsme a tam jsem ho požádal jestli by nerežíroval hru, kterou jsem napsal s Jiřím Pálkou. Jmenovala se Bavič. Se zájmem si vzal scénář a dohodli jsme se na schůzkách. Chodil jsem za ním do věže na Malostranské náměstí v Praze, na konzultace. A když tam byla pani Jiřinka, vždy se přede mnou schovávala, "Jiřínko nemusíte se schovávat, pan Upír o nás ví..." Mrzelo mě pak, když paní Jirásková vydala deník pana Podskalského, tak já jsem ten svůj deník porovnával s tím jeho... Ty dny, kdy já u něj byl, kdy i ona tam byla... tak jsem se tam nenašel. Nevěřil jsem tomu, pročítal jsem znovu a znovu, chtěl jsem se tam najít, ale ani hodina, ani zmínka o mě. Dokonce jednou, jsme společně vystoupali do věže, „Pane Upíre, podívejte, oni mě vykradli… Ale zámky jsou neporušené, oni se sem dostali přes špajz, vybourali tuhle slabou příčku… Tak já myslel, že tu jenom straší, a oni i kradou.“ Bylo mi ho líto, pomáhal jsem mu. Ale o tomhle ani zmínka, vždyť jsem v té věži a s panem režisérem, měl asi šestkrát sezení. Proč mě tam paní Jiřinka nenaspala... Nebo škrtla? V tu chvíli mě začalo strašit v té méééé věži... Dával jsem si za vinu, snad to nebylo proto, že jsme spolu pili Myslivce, kterého měl tak rád... a kecal s ním o žánru pokleslém, který měl také moc rád. Ale teď už jí to za zlé nemám, navíc jí musím dodatečně poděkovat, že kdykoli jsme se někde potkali, neodmítla mé pozdravení a mou přítomnost, mé lichocení, i úctu k ní, a trpěla i můj bláznivý humor. Vždy ironicky poznamenala, "Upír..., bože Upír... Vás měl Zdeněk rád...!"
... dík moc, dík paní Jiřino Jirásková


A ještě jedno P.F. Walda Gang
2.1.2013
A je tu ještě jedno kvalitní - P.F. Walda Gang... to musíte vidět, mít, a žít tím... patřím k této partě ! Dík, že se Vám to líbí také...
Ať žije www.waldagang.cz
Už brzo vyjíždíme na turné... už točte volume doprava...


Další - P.F.2013 a to takz. pracovní
1.1.2013

A protože jsem otevřel ve Studiu Happy Řepy... TV Studio a Digi střižnu, posílám i P.F.2013 pracovníKde jsem slavil Silvestra ?
1.1.2013
Norimberk - 31.12.2012, zleva Hanka, Pítr Scherer, já a má žena Zuzi, fotí Jára
Přátelé, kamarádi... tak jsme vykročili, co? A je tu ten rok 2013, co nám asi přinese? Já ho oslavil se ženou Zuzankou a s přáteli v Norimberku u Pítra, té ten, který mě půjčil vařící stůl na pořad V.I.P. Prostřeno... a také jsme zavzpomínali a udělali si to samé jídlo, jako jsem vařil modelkám... Garnati, závitky a bylo spousta dobrého vína... Tak vše nej hop hej !


P.F. 2013
30.12.2012

 

 

Vážení a nejmilejší, přátelé
...přeji do Nového roku s humorem po boku,
aby ta 13ctka na konci, byla víc než šťastná
a Vy ještě šťastnější
http://www.upir.eu/audio.asp , /píseň Vánoce/
rodinné P.F. dvacítky dotýká se 6letá Kristiana a třinácky Klára 13letá

Váš Upír Krejčí
P.S. prorok, je pokrok... ale jen o krok na rok
a každý jaký má nárok...


DÍK - Blesk mi otiskl pohádku - ŠOTEK A KLÁRKA
29.12.2012


Matragi - díky Ivo Tomanovi...
10.12.2012

http://www.stream.cz/IvoToman/779649--7-ivo-toman-a-blanka-matragi


A už je tu další náš díl - natáčí se v mém studiu Happy Řepy a také režíruji...
...a toto napsal Ivo Toman...
Jak já se v tom Orientu zorientuji?
To si říkala v Bejrútu v roce 1980 mladá akademická malířka ze Světlé nad Sázavou.
Přistěhov

ala se totiž do hlavního města Libanonu se svým libanonským manželem.
Navíc tam začala občanská válka.
Přesto si v Bejrútu otevřela módní salon. A potom se paní
Blanka Matragi
stala světově proslulou módní návrhářkou.
Podívejte se na sedmý díl televizního internetového pořadu
Ivo Toman O úspěchu s úspěšnými s touto výjimečnou ženou.


Muzikál - Cesta kolem světa za 80 dní a my to zahráli za jeden večer
6.12.2012

Dovolte jen vzpomínku na premču muzikálu Cesta za 80 dní, v Hálkově divadle v Nymburce, lidi - diváci byli jste famózní... to se to hrálo. Dík za to, byl se podívat kamarád dramaturg  Jiří Pálka, který prohlásil, "Viděli jsme se ženou za poslední měsíc, šest divadelních her, a dokonce i Ypsilonka stála za starou belu, z mnoha jsme odešli  o pauze... a já musím do Nymburka, abych si přišel na své, abych se zasmál a pochvala patří i dramatizaci, a hlavně skvělé muzice, skvělá je i režie, no a herecké výkony i těch, kteří nejsou profiherci, to bylo pohlazení! Prostě všechno skvělé! Díky"
A já dodávám, že celé představení táhne, a řemen mu nespadne ani na vteřinu Braňo Polák, výtečné. A Pavel Kolban, úžasné a Richard Tesařík, bravůrní, Vlastík Harapes dojemně noblesní. A další též převýteční…

A představte si, že já zpívám s živou kapelou… A skvělej je i můj parťák Kardan. Na fotce jako indiáni, na druhé fotce… s Vlastíkem Harapesem a takzvané Zlomvazky, při každé premiéře si herci dávají... na Zlom vaz, dárečky, aby premča byla ta nejlepší... a ona byla, lidé tleskali ve stoje… jak dojemné! Díky, jsem rád že jsem do tohoto projektu šel a vydržel!


: <- 80 :: 90 :: 100 :: 110 :: 120 :: 130 :: 140 :: 150 :: 160 :: 170 :


Denní aktualita...
Curriculum a tohle víte?
Upír - co vše dokázal...
Hit,hit, hurá - písničky Michala Peška a Upíra Krejčího
Media - co píšou... Upír TV Videa
Ivo Toman: O úspěchu s úspěšnými... V.I.P. Prostřeno
Moderování Zpívání Představení pro dospělé Představení pro děti Dívčí válka Divadlo Pavla Trávníčka Mimtrio Čundrcountry šou
Knihy mnou napsané Audio CD Kniha on-line: Krásné hororové dětství Básně Články vyšlé
Ulice Legrace
Mezinárodní den smíchu
Fotka s podpisem Fotky - osobní Fotky - se slavnými Fotky - herectví Fotky - pro media Podpisové karty

Weby Kontakt

Zasílání novinek:   Partner UPTV

   © Václav Upír Krejčí | Design & Script: Jiří Sychra / wwwbrno.cz .