Václav Upír Krejčí

Režisér, scénárista, spisovatel, dramaturg, herec, komik, zpěvák, spíkr a textař

Co o mně píšou...Super.cz: Milovník žen Písařík ve svém živlu: Tentokrát ho budou obdivovat pohledné puberťačky

23. 1. 2016

Oblíbený herec a zpěvák Martin Písařík je velkým milovníkem slabšího pohlaví. Dívky se na něj ve společnosti slétávají jako vosy na bonbón a zadaný Písařík si jejich přízeň pokaždé náležitě vychutnává, byť po hojně propírané aféře s barmankou seká dobrotu a věnuje se rodině.

Tentokrát bude Písařík obdivován puberťačkami. Zasedne totiž v porotě už sedmadvacátého ročníku soutěže pro třináctileté až patnáctileté dívky Dívka roku, která se koná v Jičíně.

„Jsem rád v ženské společnosti, i když tohle jsou ještě holčičky, ale při téhle soutěži mě baví sledovat, jak bojují o přízeň poroty, jak se snaží a makají na sobě. Být porotcem je hodně náročné, musíte být samozřejmě objektivní, posuzovat vzhled i inteligenci. A také jim fandit. Proto se rád téhle akce účastním,“ prozradil Písařík.

Soutěže se kdysi zúčastnila i současná patronka Dívky roku, Česká Miss 2013 a moderátorka Gabriela Kratochvílová. Ta tehdy skončila na druhém místě.

„Bylo to v roce 2003. Byla jsem ještě takové stydlivé blonďaté kuřátko s dlouhými vlasy, které cvičilo aerobik. Sice jsem nevyhrála, ale i druhé místo bylo krásné. Navíc jsem získala zkušenosti, ztratila ostych a nabyla sebevědomí, což mi možná pomohlo i o deset let později, kdy jsem se stala Českou Miss. Teď jako patronka pomáhám těm mladým děvčatům, aby i ony se při soutěži neztratily a něčemu se i přiučily. Je to takový první krůček na jejich další cestě,“ míní.

V porotě zasednou také Václav Upír Krejčí, pro něhož to bude „soudcovská“ premiéra, ostřílený porotce Vlastimil Harapes, Jitka Boho nebo Iveta Vítová.

http://www.super.cz/404614-milovnik-zen-pisarik-ve-svem-zivlu-tentokrat-ho-budou-obdivovat-pohledne-pubertacky.htmlpotlesk.cz: Bavič Václav Upír Krejčí na dovolené: Vyděsil Kréťany!

10. 8. 2015

V našich končinách jsme si už na svérázné vzezření Václava Upíra Krejčího (60) zvykli. A dokonce už léta, coby jedna z hvězd Mimtria, a bez ohledu na vizáž, úspěšně baví malé děti!  Ovšem na romantických plážích ostrova Kréta, kde komik právě tráví s rodinkou dovolenou, je okukován jako exot, a když nahodí některou ze svých pořádně rozšklebených grimas, tak Kréťany bezpochyby řádně postraší.

Upír je ale svůj všude, a za všech okolností. "Utekli jsme z tropických veder, které v Česku panují do ještě větších veder k moři na Krétu. Všichni si to tady ovšem užíváme, když slunce pálilo úplně nejvíc, tak jsme si šli prohlédnout podmořský svět. Jinak na pláži se horko snáší líp, takže je to bezvadné,"pochvaluje si dovolenou Upír.

Pokud vás zajímá, jak vypadá Upírova dovolená, rozklikněte si naši galerii, která je plná zajímavých momentek.

http://potlesk.cz/clanek/333/celebrity/vaclav-upir-krejci-postrasil-kretany.htmlCS Mini nasadí Paparádu „Upíra“ Krejčího

10. 8. 2015

Showman Václav Upír Krejčí se vrací na televizní obrazovky, v úterý a ve čtvrtek od 8.00.

Placená televizní stanice pro děti CS Mini z mediální skupiny Mediapoli Leoše Pohla začne od 8. září vysílat nový pořadPaparáda Václava „Upíra“ Krejčího. Jde o moderovanou dětskou televizní show, ve které kromě něj vystupují další známí herci a umělci. Prvních 66 dílů Paparády poběží na CS Mini dvakrát týdně, a to v úterý a ve čtvrtek od 8.00. Upír Krejčí už měl svůj pořad pro děti v minulosti na televizích PublicHarmonie a Relax.

Satelitní CS Mini vysílá od 6 do 12 hodin, pak ji na téže pozici střídá program stanice CS Film postavený na českých a slovenských filmech.

http://www.mediar.cz/cs-mini-nasadi-na-rano-paparadu-upira-krejciho/Dětský kanál CS mini nabídne pořad Upíra Krejčího

10. 8. 2015

Původní česká dětská televize CS mini přichází od září se známým pořadem Václava „Upíra“ Krejčího, který se objevoval ještě na někdejší televizi Public. Tentokrát prý nepůjde o „vymývání dětských mozečků“.

Šedesát dílů dvakrát týdně

Nová variace pořadu dostane název paParáda. Přes šedesát dílů paParády se bude exkluzivně vysílat na CS mini TV dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 ráno.

Jsem si jist, že paParáda, osvědčený pořad osvědčeného komika, herce a mima, přitáhne k obrazovce nejen děti, ale i řadu dospělých. Už proto, že značka „Upír Krejčí“ je zárukou kultivované a nenásilné zábavy, která má vysokou kvalitu. Rozhodně nepůjde o vymývání dětských mozečků, jako je tomu v řadě jiných komerčních pořadů,“ uvádí Jan Jurka z Československé filmové společnosti, která CS mini a CS film TV provozuje.

Původní UP paráda vzbudila kontroverzní reakce

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním,“ podotýká v této souvislosti Václav „Upír“ Krejčí.

Původně se dětský pořad pana Krejčího jmenoval UP paráda a denně jej přinášela televize Public. Ta vysílala pořad denně, ve skutečnosti ale šlo o jednu premiéru týdně. Jeden ze čtenářů webu RadioTV.cz v roce 2010 napsal na toto téma blog Televizní Upír dětem, kde kritizoval úroveň i celkové pojetí pořadu. Po zániku televize Public nabídl Upír Krejčí svůj pořad i dalším stanicím.

http://www.radiotv.cz/p_tv/detsky-kanal-cs-mini-nabidne-porad-upira-krejciho/Václav Upír Krejčí se vrací na televizní obrazovky, bude mít vlastní pořad na CS Mini

10. 8. 2015

„CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu,“ uvedl Upír Krejčí.

Herec, bavič a moderátor, devětapadesátiletý Václav Upír Krejčí, který si v minulosti se svým dětským pořadem prošel televize Public TV, Harmonie a Relax, bude od 8. září bavit vždy dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek v 8:00, nejmenší diváky na placeném kanálu CS Mini. Ten vysílá na sdílené programové pozici se stanicí CS Film. paParáda nabídne kromě osoby samotného Upíra Krejčího i další baviče, kteří mají s komunikací s dětským divákem zkušenosti a „nenásilnou a přesvědčivou formou mu sdělit podstatné, zvláště výchovné skutečnosti“. Kanálu CS Mini dodá moderátor a bavič celkem šedesát dílů své dětské show.

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním, konstatoval Václav „Upír“ Krejčí, který patří mezi zakládající členy Mimtria, spolupracuje s různými divadelními scénami a vystupuje v zájezdových divadelních pořadech jak pro děti, tak pro dospělé. Provozuje i vlastní televizní studio. Provozovatelem kanálu CS Mini, stejně jako CS Film, Horor film a KinoSvět, je Československá filmová společnost Leoše Pohla.

http://www.digizone.cz/clanky/vaclav-upir-krejci-se-vraci-na-televizni-obrazovky-bude-mit-vlastni-porad-na-cs-mini/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rssVáclav „Upír“ Krejčí pro CS mini a CS film TV

10. 8. 2015

CS mini TV, jejíž vysílání od šesté ráno do dvanácti odpoledne předchází vysílání televize českých a slovenských filmů CS film TV, nabídne od 8. září tohoto roku paParádu Václava „Upíra“ Krejčího. Jde o moderovanou dětskou TV show, ve které kromě něj vystupují další známí herci a umělci. A to především takoví, kteří mají dlouholeté zkušenosti s živým dětským publikem, umí ho oslovit a nenásilnou a přesvědčivou formou mu sdělit podstatné, zvláště výchovné skutečnosti.


„Jsem si jist, že paParáda, osvědčený pořad osvědčeného komika, herce a mima, přitáhne k obrazovce nejen děti, ale i řadu dospělých. Už proto, že značka „Upír Krejčí“ je zárukou kultivované a nenásilné zábavy, která má vysokou kvalitu. Rozhodně nepůjde o vymývání dětských mozečků, jako je tomu v řadě jiných komerčních pořadů,“ 
uvádí Jan Jurka z Československé filmové společnosti, která CS mini a CS film TV provozuje.

„CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním,“ podotýká v této souvislosti Václav „Upír“ Krejčí.

Přes šedesát dílů paParády se bude exkluzivně vysílat na CS mini TV dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 hod. 

Václav „Upír“ Krejčí je komik, herec, moderátor, spisovatel, textař, dramaturg a scenárista. Patří mezi zakládající členy Mimtria, spolupracuje s různými divadelními scénami a vystupuje v zájezdových divadelních pořadech jak pro děti, tak pro dospělé. Provozuje i vlastní televizní studio (http://www.upir.eu/).

CS mini TV je první ryze domácí televizní stanice určená především dětem od čtyř do čtrnácti let. Soustřeďuje se na českou a slovenskou dětskou televizní a filmovou tvorbu uplynulých desetiletí. Je rovněž producentem a koproducentem řady nových dětských seriálů a pořadů. Za všechny lze připomenout šestadvacetidílný animovaný seriál Staré pověsti české. Vysílá denně ve všech významných českých a slovenských kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích (www.csmini.cz).


PhDr. František Malina, Československá filmová společnost, 10. 8. 2015

http://www.news.sk/rss/link/2015/08/1412623/vaclav-upir-krejci-pro-cs-mini-a-cs-film-tv/super.cz: Známý český komik oslaví šedesátiny: Už skoro 20 let si barví vlasy a vousy, aby vypadal mladší

28. 7. 2015

S komikem Václavem Upírem Krejčím jsme se potkali na oslavě narozenin malíře Kristiana Kodeta. A vzpomněli jsme si, že on má vlastně letos jubileum. Jen jsme se sekli o deset let. Neoslaví padesátiny, jak jsme si mysleli, ale dokonce šedesátiny. Na to tedy rozhodně nevypadá.

"Dokonce jste mě trochu naštvali, že si myslíte, že mi bude padesát. Já se totiž snažím vypadat na čtyřicet a dělám pro to všechno. Barvím se, pořád se usmívám, žiju jen se svými dětmi, aby mne omlazovaly," řekl nám Upír, jenž je otcem jedenáctileté a patnáctileté dcery.

Přiznal, že si barví nejen vlasy, ale i vousy. "Jinak bych byl už úplně šedivý. Ale ty barvičky lezou dost do peněz a hlavně se pořád mění názvy. A s vousy je to ještě horší, protože rostou rychleji a obličej se také častěji myje, tak se musí také častěji barvit," svěřil nám.

http://www.super.cz/367168-znamy-cesky-komik-oslavi-sedesatiny-uz-skoro-20-let-si-barvi-vlasy-a-vousy-aby-vypadal-mladsi.htmlsedmicka.tyden.cz: Upír Krejčí šokoval. Jeho manželka je prý divná!

27. 11. 2014

Bavič a moderátor Václav Upír Krejčí (59) si rád dělá ze všeho legrácky. Že si ale tentokrát vezme na mušku jeho vlastní manželku, to asi nikdo nečekal. Prý je jeho manželka divná, ale proč, to vám vyrazí dech!

Václav vyrazil na večírek, pobavit se s přáteli. Když se ho ale moderátorka večera Hanka Kynychová zeptala na to, zda by si nechtěl pořídit nějaké pořádné auto, protože se nacházel na akci, kde se to auty jen hemžilo, odpověděl jasně. "Žádného sponzora nemám, manželka je divná," svěřil se. Chtěl tím tak naznačit, že by ho mohla sponzorovat jeho žena, ale zatím to na nějaký příspěvek na "žihadlo" nevypadá.

"Auto řídím, jako bych byl se ženou v posteli a dokážu sednout za volant, i když jsem šíleně rozčílenej. Ta rozčílenost mě totiž baví. Jednou jsem dokonce ujel na jeden zátah dva tisíce osm set kilometrů, ale byl jsem mladší a bylo to kvůli Nesvadbovi, který měl horečku. Rychlost v autě miluju. Ti, co jezdí hodně pomalu, jsou nebezpečnější než ti, co jezdí rychle. Když mi někdo na silnici udělá myšku, tak na něj ukáže sprosté gesto prostředníčku," prozradil Krejčí na párty k ukončení sezóny automobilového závodníka Jakuba Kubase v prostorách prodejny aut Auto Opat, kde se sešlo mnoho milovníků rychlých aut.

http://sedmicka.tyden.cz/rubriky/upir-krejci-sokoval-jeho-manzelka-je-pry-divna_324857.htmltýden.cz: Upír Krejčí strachy bez sebe. Víme, z čeho málem dostal infarkt

12. 10. 2014

Bavič Václav Upír Krejčí (58) je pro každou legraci, jakmile jde ale o nebezpečí, raději bere nohy na ramena. Tentokrát ale překonal sám sebe a hrdě se vrhl do adrenalinového létání!

"Teda měl jsem nahnáno, to bylo něco. Já jsem z toho ještě teď v šoku," prozradil nám Václav hned po "akci". "Já jsem strašnej strašpytel. S dětma blbne zásadně manželka a já i na dovolené radši ležím na pláži a nehýbu se. Mám strach," nechal se slyšet "Upír". Ale protože právě i upíři umí létat, zkusil tuhle nevšední zábavu s Hurricane Factory i známý bavič.

"Tak kdyby mi to někdo nabídl ještě jednou, šel bych do toho. Teď budu před dětmi za hrdinu. Oni vůbec neznají tátu v takové situaci. Tak snad na mě budou hrdí," vtipkoval Krejčí hned po zážitku a měl radost, že překonal sám sebe. "Není to se mnou ještě tak špatný, když jsem do toho vlezl," dodal se smíchem.

http://www.tyden.cz/rubriky/upir-krejci-strachy-bez-sebe-vime-z-ceho-malem-dostal-infarkt_320910.html#.VEZ4MukcSUktyden.cz: Z toho vám bude špatně! Václav Upír Krejčí má dost podivné choutky

29. 9. 2014

Herec a bavič Václav Upír Krejčí (58) se rozpovídal o svých podivných chutích. Nebrání se totiž žádným experimentům, které někdy vypadají skutečně podezřele. Dokonce je snad i vyhledává. Do pusy si klidně strčí kde co!

Hlavně, když se jedná o jídlo. Václav by se dal označit za skutečného labužníka. Neobvyklé kombinace chutí v jídle přímo miluje. Jeho největší pamlsek? Tak to je prý nečekaně pivo s tatrankou. Ale tohle není zdaleka nejdivočejší spojení chutí, které Václav okusil.

Václav se neštítí ochutnat i dobroty z lokálních kuchyní, které potká na svých toulkách cizinou. "V Japonsku jsem v jedné restauraci dostal v nápoji živé černé háďátko. Vypije se to celé a potom čekáte, než to ve vás umře. Je to velká specialita," šokoval Upír svým gastro zážitkem.

http://sedmicka.tyden.cz/rubriky/z-toho-vam-bude-spatne-vaclav-upir-krejci-ma-dost-podivne-choutky_319410.html


: Nejnovější :: 10 :: 20 :: 30 :: 40 :: 50 :: 60 :