Václav Upír Krejčí

Režisér, scénárista, spisovatel, dramaturg, herec, komik, zpěvák, spíkr a textař

Co o mně píšou...ahaonline.cz: Na Václava Upíra Krejčího (59) už se manželka nemohla dívat! Víte, kam ho poslala?

15. 9. 2014

O krásný vzhled dnes dbají nejen ženy, ale i muži. Důkazem toho je Václav Upír Krejčí (59). Na popud manželky Zuzany (41) šel pod kudlu plastického chirurga a nechal si přeoperovat víčka.

„Žena mě posílala na plastiku padajících víček, jenže jsem se tam bál jít,“ prozradil herec, který o sobě tvrdí, že je velký srab. Kvůli estetické úpravě ale strach nakonec překonal a zákroku, který vyjde zhruba na 10 000 korun, se podrobil.

„Ale naštval jsem se sám na sebe a víčka si udělat nechal,“ řekl Upír, který teď díky odstranění nadbytečné stárnoucí kůže prokazatelně lépe vidí. Nutno podotknout, že rozdíl je patrný na první pohled.

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/101164/na-vaclava-upira-krejciho-59-uz-se-manzelka-nemohla-divat-vite-kam-ho-poslala.htmltýden.cz: Václav Upír Krejčí pózoval nahý a obalený blátem

21. 7. 2014

Herec, bavič, no zkrátka umělec všeho druhu Václav Upír Krejčí (58) se ničeho nebojí. Legraci si umí udělat i sám ze sebe a nestydí se ani odhalit své mužné tělo. Naposledy se představil v rouše Adamově. Na sobě měl jen bláto, které ho zakrývalo téměř od hlavy až k patě. To je ale pokoukání!

"Jo, už abych byl na dovče. Trochu se tam konečně umeju a zablbnu! Nutno si užívat moře co to jde! Když si vezmu, že otec umřel ve čtyřiasedmdesáti letech, a kdybych ho následoval? A mě bude v říjnu devětapadesát let, tak ještě patnáct dovolených," napsal Upír ke své odhalené fotce na sociální síti. Takhle to zní docela drasticky, ale snad to s Upírem nebude tak zlé. Teď zrovna se naplno věnuje natáčení se zvířátky, plánuje totiž nový seriál ZOO školka.

Do parády už si vzal kozy i srny a rozhodně nezůstane jen u nich. "Natáčím s Jirkou Kučerou nový seriál ZOO školka, dnes kozy. Kůzlátka jsou roztomilá, co?," dodal známý srandista.

http://www.tyden.cz/rubriky/tak-to-je-sila-vaclav-upir-krejci-pozoval-nahy-a-obaleny-blatem_313347.html#.U9UHR_l_t1Ualltv.cz: Richard Sacher oslavil své "druhé" 40. narozeniny.

6. 6. 2014

http://alltv.cz/index.php?page=clanek&id=126&page1=&page_url=Blesk.cz: Upír Krejčí bydlí v novém: Manželka přestavěla dům!

30. 4. 2014

Náročná rekonstrukce za půl mega skončila a rodina Václava Upíra Krejčího (58) si oddechla. „Zase žijem jako lidi,“ libuje si známý mim spokojeně. Z rodičovské ložnice vznikly dva dětské pokoje a obývák prokoukl.

Upírova žena Zuzana (40) je architektka. Nová podoba domu je hlavně její zásluha. Stála řemeslníkům za zády a na všechno dohlížela. „Jsem spokojená. Kristiana i Klára mají své pokoje. A trochu jsme jim je nafoukli tím, že jsme narovnali zkosenou střechu. Taky vznikl průhled z patra do přízemí, na který jsem pyšná,“ hodnotí výsledek téměř dvouměsíčního snažení Upírova žena.

Vymyslela neuvěřitelné množství úložných prostorů i tam, kde byste je vůbec nečekali. Jeden je dokonce na schodišti. „Byly to nervy, ale jsem ráda, že jsme do toho šli,“ konstatuje Zuzana.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/212222/upir-krejci-bydli-v-novem-manzelka-prestavela-dum.htmlnova.cz: Václav Upír Krejčí o ženách: Jsem dolňák!

24. 4. 2014

Václav Upír Krejčí se rozpovídal o ženách. Co se mu na nich líbí a co naopak ne?

Zpěvák, herec a komik Václav Upír Krejčí sám sebe popisuje jako zcela normálního chlapa, který se považuje za tzv. dolňáka. Nás ale zajímalo mnohem víc.

Jaký typ žen se mu líbí? "Ta, která se na mě usmívá a kterou bavím. Miluju nádherný zadečky," přiznal Prásku! Krejčí.

A jaký je jeho recept na spokojené manželství? "Každý den toho druhého alespoň pět minut chválit, i když není za co, a být velmi tolerantní. Já musím říct, že žít s takovým bláznem, jako jsem já, je velmi obtížné, tak by si ženy měly vzít příklad z mé ženy," řekl dále Upír.

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vaclav-upir-krejci-o-zenach-jsem-dolnak.htmlVELIKONOCE SLAVNÝCH: Václav Upír Krejčí na Velikonoce: Rozvášnil se nad ženským pozadím!

20. 4. 2014

V bulvární show Prásk! jsme pro vás zjišťovali, jak známé tváře slaví Velikonoce. Václav Upír Krejčí se při té příležitosti rozvášnil nad ženským pozadím!

"Velikonoce mám rád, akorát nejsem zastánce mlácení ženských. Já to dělám velmi něžně, poeticky, protože já ten ženský zadek hrozně miluju," prásknul na sebe Václav Upír Krejčí.

"Dělám vlastně pro děti na baráčku soutěž hledání vajec. Chci jim trošku vysvětlit, že to není jenom o vajíčkách a o pomlázce," vzdělává své děti Petra Faltýnová.

"Nemaluju kraslice, ale vajíčka rozdávám, nejvíce ty čokoládové," prozradil zpěvák Václav Neckář.

A jak Velikonoce slaví další známé tváře. Dozvíte se v reportáži.

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vaclav-upir-krejci-miluji-zenske-zadky.htmltyden.cz: Upír nesaje jenom krev, dokonce ji dává. Upír Krejčí by mohl vyprávět

4. 4. 2014

Herec a bavič Václav Upír Krejčí (58) by sice měl jako upír sát krev, ale tuhle "práci" naštěstí přenechává jiným. On sám totiž krev pravidelně dává a činí mu to neskutečný pocit štěstí, protože rád pomáhá druhým, jak jen může!

"Já už jsem ostřílený matador, a jelikož mám ve svém jménu i slovo Upír, který jak známo pije krev, musím také nějakou odevzdat," dělal si z odběrů před časem legraci Václav Upír Krejčí. Krev chodí dávat pravidelně a nevidí na tom nic výjimečného, pomáhat se prostě musí. "Podle mne by měl krev alespoň jednou v životě darovat každý, protože nikdy nevíte, kdy jí budete sami potřebovat," dodal "upír", který před pár dny pořádal velkolepou oslavu. Jeho roztomilá dcera totiž slavila osmé narozeniny a pyšný tatínek jí chtěl udělat nezapomenutelnou oslavu. "Dcerka Kristianka slavila 8 let. Oslava to byla krásná, veselá. Vinšuju vinšuju hepí brsdej tuju," napsal Václav k fotkám z oslavy na jeho profilu na sociální síti.

http://www.tyden.cz/rubriky/upir-nesaje-jenom-krev-dokonce-ji-dava-upir-krejci-by-mohl-vypravet_303204.html#.U0JQRPl_tptahaonline.cz: Tajemství Heleny Růžičkové: Měla dva syny!

13. 3. 2014

Oficiálně měla jednoho syna. Ve skutečnosti ale byli dva! Herečka Helena Růžičková (†67) po smrti Jiřího Růžičky (†43) hodně trpěla. A proto věnovala mateřskou lásku jinému. Jejím druhým synem se stal Václav Upír Krejčí (58).

Nejhorší věc, která se může matce stát, je ta, že přežije dítě. Po Jirkově smrti měla Helena v srdci obrovskou bolest a prázdno. Naštěstí si našla náhradníka. „Helenka mě jeden čas oslovovala Upírku, můj synu. Prý jsem jí nahrazoval Jirku. Prý jsem mu byl hodně podobný...,“ svěřil se mim Václav Upír Krejčí. Stejně jako Jirka byl hodně veselý a byli si i dost podobní. Jen váhu měl každý jinou.

Václav měl ale k Jirkovi mnohem blíž. „Točili jsme spolu pohádku S čerty nejsou žerty. Kamarádili jsme spolu,“ svěřil se Krejčí na svém sociálním profilu. Kamarádství ale bohužel netrvalo dlouho. Růžička v roce 1999 zemřel na selhání organismu, které zapříčinila jeho celoživotní nadváha.


S Jirkou byli kamarádi

Krejčí dostal od Jiřího Růžičky na památku jeho autoportrét s věnováním: „Milému příteli Upírovi Upíru Upíroviči, srdečně a rád Jiří Růžička, 1991.“

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/95522/tajemstvi-heleny-ruzickove-mela-dva-syny.htmliPrima.cz: Celebrity v bílém: kdo si vyzkoušel svatební róbu?

14. 1. 2014

V Praze se chystá svatební veletrh s názvem Svatební dny 2014 a v rámci "nevěstové" euforie si i známé hvězdy vyzkoušely, jak by vypadaly ve svatebním. Nejvíc to slušelo Kateřině Kristelové, která hodně zhubla a navíc ženicha zrovna hledá.

„Já už se jednou v bílém vdávala. Bohužel to nedopadlo a podruhé už by se měla zvolit jiná barva šatů, takže před oltářem už mě v takové róbě asi neuvidíte. Ale momentálně jsem bez ženicha," krčila rameny Kristelová, které se vzdušná sukně vyloženě líbila a všem ji ukazovala.

To modelka Kateřina Průšová působila v šatech trochu jako spící panna a také si posteskla, že už má jednu svatbu za sebou, takže bílé svatební šaty na případnou další veselku též nevyvětrá.

„Druhou svatbu, tedy jestli ještě někdy bude, bych chtěla prožít mnohem skromněji, než tu první. A asi by se už ani nekonala v Čechách," řekla Průšová, která by raději zvolila nějakou exotickou destinaci, kde je teplo i v zimě.

Šaty si vyzkoušela i zpěvačka Dagmar Zázvůrková, která z toho byla tak nadšená, že když se převlékla zpátky do civilu, lehla si v hotelu Clarion rovnou na podlahu.

Kromě krásných žen se ve svatebním prošel i zpěvák Braňo Polák, bavič Václav Upír Krejčí, hudebník Petr Kutheil nebo syn Karla Černocha Marek, který kromě toho že je pilot, se stal i nově zvoleným poslancem.

http://style.iprima.cz/celebrity/celebrity-v-bilem-kdo-si-vyzkousel-svatebni-robu

 Dejdar a Upír Krejčí jsou hvězdy nových dopravních spotů

13. 1. 2014

Od září 2013 dopravní výchova povinně vstoupila  prostřednictvím školních vzdělávacích programů do výuky na všech základních školách v ČR, a to na prvním i druhém stupni.

„Dopravní výchova nepochybně významně přispívá k dlouhodobě příznivým statistikám dopravních nehod dětí. V loňském roce na českých silnicích zemřelo osm dětí, o šest méně než v roce 2012. Tím se ČR zařadila k nejlepším evropským státům“, doplňuje šéf BESIPu Roman Budský.

Kvalitně pojatá dopravní výchova nejen sehrává významnou preventivní roli při vzniku dopravních nehod, ale rovněž má nemalý potenciál při budování tzv. hodnotového systému dětí a mladých lidí, neboť spolupůsobí při budování sociální inteligence nastupující generace, tedy všech budoucích účastníků silničního provozu.

Od září 2013 dopravní výchova povinně vstoupila  prostřednictvím školních vzdělávacích programů do výuky na všech základních školách v ČR, a to na prvním i druhém stupni.

„Dopravní výchova nepochybně významně přispívá k dlouhodobě příznivým statistikám dopravních nehod dětí. V loňském roce na českých silnicích zemřelo osm dětí, o šest méně než v roce 2012. Tím se ČR zařadila k nejlepším evropským státům“, doplňuje šéf BESIPu Roman Budský.

Kvalitně pojatá dopravní výchova nejen sehrává významnou preventivní roli při vzniku dopravních nehod, ale rovněž má nemalý potenciál při budování tzv. hodnotového systému dětí a mladých lidí, neboť spolupůsobí při budování sociální inteligence nastupující generace, tedy všech budoucích účastníků silničního provozu.

Mezi klíčové aktivity BESIPu dlouhodobě patří dopravní výchova. BESIP připravil ve spolupráci s Martinem Dejdarem a Václavem Upírem Krejčím devět nových spotů určených dětem.

http://www.jihoceskenovinky.cz/zpravy/politika/dejdar-a-upir-krejci-jsou-hvezdy-novych-dopravnich-spotu/


: Nejnovější :: 10 :: 20 :: 30 :: 40 :: 50 :: 60 :