Václav Upír Krejčí

Režisér, scénárista, spisovatel, dramaturg, herec, komik, zpěvák, spíkr a textař

Co o mně píšou...TYDEN.CZ: Václav Upír Krejčí má doma sedm záchodů

13. 1. 2014

Mim, spisovatel, herec a bavič Václav Upír Krejčí bydlí v čerstvě zrekonstruovaném domě, který je polovinou bývalé zemědělské usedlosti v okrajové části Prahy. Při rekonstrukci výrazně ušetřil za služby architekta. O všechno se totiž postarala jeho manželka Zuzana, která je sama architektka.

"Při rekonstrukci se musíte naučit respektovat prostor, ve kterém ji provádíte. Spoustu věcí si můžete dispozičně vymyslet, takže nemusíte být omezeni původním rozvržením, ale jsou určité zákonitosti, které musíte respektovat," popsal Krejčí fundovaně průběh rekonstrukce domu, ve kterém je mimo jiné i sedm záchodů.

Jak Upír pozná kvalitního řemeslníka na první pohled, jak přesvědčil svou manželku, aby změnila názor na podobu obýváku, případně jaký má výhled z oken kuchyně, to vše se dočtete v pravidelné rubrice Bydlení v aktuálním čísle týdeníku SEDMIČKA.

http://www.tyden.cz/rubriky/vaclav-upir-krejci-ma-doma-sedm-zachodu_294420.html#.UtT5afnmP0Mparabola.cz: V pondělí se uskutečnil večírek ke startu skupiny Pohoda

27. 9. 2013

V pondělí se v pražském Hard Rock Cafe uskutečnil slavnostní večírek, kterého se zúčastnili hlavní hvězdy televizí Relax, Rebel a Retro. Za Relax oslavoval Jiří Krampol s jeho staronovým pořadem Krampo voloviny a Petr Novotný za jeho nový pořad Novotný za humny. Na párty dorazili i Anife Vyskočilová, Václav Upír Krejčí, Jitka Válková, Daniel Nekonečný, Petr Vojnar a spousta dalších významných osobností spojených s televizemi Relax, Rebel, Retro.

Celý večer byla servírovaná bohatá zásoba jídla, k pití nechyběla pravá moravská slivovice a jedinečný dominikánský rum od společnosti RUMAKO. Během večera Radimu Pařízkovi, majiteli skupiny Pohoda, zazpívala Gabriela Gunčíková písně z jejího nového alba. Dále na kytaru zahrál Daniel Krob, který se podílí na koncertním turné legendární kapely Citron, s níž je Radim Pařízek spojený již mnoho let. Celým večírkem provázeli moderátoři televize Relax Petra Češková, Robin Sobek a Michal Pistolas, kteří symbolicky pokřtili předměty úzce spojené s jednotlivými televizemi dominikánským rumem Cubaney – za Relax pohodové zahradní lehátko, za Rebela elektrickou kytaru a za Retro starou gramofonovou desku.

 Česku tři nové celoplošné digitální televizní kanály Relax, Rebel a Retro vysílají již od 9. září. Relax se svojí nabídkou zařazuje mezi plnoformátové televizní stanice, Rebel a Retro pak skladbu vhodně doplňují jako specifické hudební kanály. Celkově tak tvoří jak komplexní nabídku pro diváky, tak možnost cílení na vybrané zákaznické skupiny pro zadavatele reklamy. V minulosti již vysílající TV Pohoda prochází významnou inovací a v podstatě se nyní dělí na dva samostatné kanály - na rodinný a lifestylový Relax a na zcela novou službu Rebel. Ta přichází jako hudební kanál čistě rockového zaměření, který u nás dosud chyběl. K nim se jako třetí přidá rovněž hudební Retro, který na televizním trhu působí již třetím rokem a dohromady tak nabídnou obsahově propojený a komplexní program.

Relax jako plnoformátová televize bude plnit roli kanálu pro celou rodinu. Důležitou součástí vysílání budou zábavné pořady, které nejsou v současné nabídce televizních kanálů příliš preferovány. Jednou z hvězd stanice bude bavič Petr Novotný, který naváže na svoji úspěšnou show a téma cestování přinese v pořadu s hosty a písničkami. Výraznou tváří Relaxu bude Jiří Krampol, který pořadem „Krampo voloviny“ volně naváže na svou dřívější show.

Další významnou část programu budou tvořit pořady s tématikou cestování. Tomu se bude Relax věnovat formou dokumentární i zábavnou, například s již zmíněným Petrem Novotným v pořadu „Novotný za humny“.

Relax také nabídne různé typy lifestyle pořadů, které mimo jiné poradí v různých životních situacích (při právních těžkostech, jednání s úřady, výchově dětí a podobně.).

Rebel bude svým zaměřením typicky rocková televize. Bude vysílat nejen rockovou muziku, ale také pořady mapující její jednotlivé žánry a jejich historii. Dále nabídne například rockové zprávičky nebo motorkářský magazín a dvakrát týdně přinese koncert vybrané rockové skupiny. Obsahem bude cílit na rockové fanoušky také z řad vzdělanějších produktivních lidí.

Druhý hudební kanál Retro je zaměřen na největší hity posledních dekád. Divákům chce přinést pohodu, zábavu, emoce a známé hudebníky. Významný podíl v programu bude tvořit česká a slovenská hudba. Pro střední a starší generaci bude stanice objevovat hity z doby, kdy se formoval jejich hudební vkus, včetně těch, které tehdy slyšet nemohli. Hudební kanál Retro byl do skupiny Pohoda začleněn v srpnu tohoto roku a v souvislosti s tím prošel grafickým redesignem a úpravou programového schématu.

Televize Relax a Rebel odstartovali své vysílání od 9. září, a to jak v DVB-T (multiplex 4), tak v kabelových sítích (UPC a další) a v satelitním šíření na Skylinku. Kanál Retro je šířen v DVB-TRegionální sítí 7 (multiplex 1a). Ti, kdo si nevědí s naladěním stanic rady, mohou kontaktovat infolinku 595 694 660. U všech tří televizí je možné také streamovat živé vysílání na internetu.

Do skupiny Pohoda patří také nejposlouchanější rádio na Moravě a ve Slezsku – Rádio Čas, které hraje české hity. Rádio Čas bude také vysíláno v Regionální síti 7, a to celorepublikově.

Koncept stanic a Rádia Čas umožní všechny čtyři navzájem promovat a sjednotit také jejich vnitřní a vnější propagaci a marketing. Zahájení vysílání je podpořeno billboardovou kampaní s hlavními hvězdami programu, kterou doplní regionální roadshow.

Jakub Hynek

http://www.parabola.cz/clanky/5115/v-pondeli-se-uskutecnil-vecirek-ke-startu-skupiny-pohoda/novinky.cz: Oblíbený herec Miroslav Etzler podpořil své kamarády

6. 9. 2013

V klubu Oasis City Praha se konala 4. září velká párty za účasti VIP osobností - Miroslava Etzlera, Vlastimila Harapese, Petra Kutheila, Petry Pudové a mnoha dalších.

Čerstvě rozvedený oblíbený herec Miroslav Etzler, známý milovník české scény, se před parným létem po deseti letech rozvedl s herečkou Vilmou Cibulkovou (50). Tehdy prohlásil, že je příliš brzo na to, aby vstoupil do nového vztahu, ale vyjadřoval se i v tom duchu, že možná i zůstane sám.

Na večírku v centru Prahy, kde byl očekáván jako VIP host, měl za úkol vylosovat společně s herečkou Bárou Mottlovou tombolu, jejíž výtěžek 20 000 Kč šel na nadaci Pomozte dětem. Někteří hosté se ze srandy sázeli, zda přijde sám či v doprovodu sličné dámy či dívky. Etzler všechny převezl a přišel v doprovodu hned dvou sličných dam.

Organizátoři akce, herec Braňo Polák a jeho společník David Radil, si na svoji párty pozvali i další známé osobnosti. Herečku Míšu Sejnovou, která momentálně září v nováckém seriálu Doktoři z počátků, Petru Pudovou z Ordinace v Růžové zahradě, tanečního mistra Vlastimila Harapese, herce Václava Upíra Krejčího, sportovního moderátora Martina Čermáka nebo třeba zpěváka Petra Kutheila, který za bouřlivého potlesku vystřihl pozvaným hostům Nirvanu.

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/3989-19674-oblibeny-herec-miroslav-etzler-podporil-sve-kamarady.htmlrozhlas.cz: Václav Upír Krejčí: Japonsko a japonská kuchyně

14. 8. 2013

Jedním z kmotrů Velké japonské kuchařky Tomia Okamury a jeho bývalé ženy Mie je známý mim Václav Upír Krejčí. Málokdo o něm ví, že je znalcem japonské kultury a několik let dokonce v Japonsku žil.

Za dva roky života v Japonsku poznal tamní zvyky a zamiloval si také japonskou kuchyni - i když sám přiznává, že zrovna tofu moc nemusí. Co by ale do Čech rozhodně zavedl, jsou restaurace, nabízející k jídlu i „šlofík“... 

I jeho ale Japonsko dokázalo zaskočit. Poslouchejte! BLESK: Nevídaný mejdan po svatbě Nesvadbové: Mimtrio po 23 letech opět pohromadě!

11. 8. 2013

Nebýt svatby Pepiny Nesvadbové (25), tak se už nikdy nesešli. Nevěsta ale nedala jinak, a tak museli Světlana Nálepková (53), Michal Nesvadba (55) a Václav Upír Krejčí (58) po 23 letech zase na plac.Krejčí přinesl asi největší oběť. Přiletěl kvůli vystoupení na oslavě nad ránem na otočku z Kréty, kde tráví s rodinou dovolenou. „Nezamhouřil jsem oka,“ prozradil Upír Blesku. „A zpátky letím v 5 ráno, takže další noc beze spánku,“ dodal. Stálo mu to zato.

Potlesk na židlích

Takové ovace snad Mimtrio za celou kariéru nezažilo. Lidé tleskali, pískali, stáli na židlích a řvali nadšením. Scénky staré třicet a více let je dostaly. „Klaplo to,“ řekl s úlevou Michal Nesvadba. Měl odpoledne obavy, aby se všichni dostali do svých původních kostýmů. Když proběhla krátká zkouška stranou od lidí, ulevilo se mu. „To nezapomenete,“ ujistila Světlana.

Zkusí comeback?

Upír by do toho šel znovu. „Říkal jsem Michalovi, že není už moc času. Dokud se ještě můžeme hejbat, měli bychom to zkusit,“ míní Upír. Ani Světlana není už po letech úplně proti. Tentokrát se ale nechce Michalovi. Je už jinde. Hraje v televizi v Kouzelné školce, má svou originální show se samolepící páskou. Takže Mimtrio asi až na nějaké další svatbě.

Rozvod a šlus

Slavné Mimtrio vzniklo v roce 1979 a osedlalo si diváky u nás i ve světě. Světlana Nálepková, Michal Nesvadba a Václav Upír Krejčí vystupovali například na vyhlášeném divadelním festivalu v královském městě Edinburg. V roce 1985 se Světlana s Michalem vzali, narodila se jim dcera Pepina. Po 5 letech se rozvedli a Světlana odešla z Mimtria. Michal s Upírem to ještě nějaký čas táhli ve dvou, ale pak se skupina zcela rozpadla. Nevystoupili spolu od roku 1990.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/204024/nevidany-mejdan-po-svatbe-nesvadbove-mimtrio-po-23-letech-opet-pohromade.htmlAha!: Krejčí už není Upír, ale netopýr!

5. 7. 2013

Dokonalá metamorfóza! Herec Václav Upír Krejčí (57) se rozhodl, že se stane netopýrem. Proměna je téměř dokonalá!

Krev nepije, ale hrabě Dracula by z něho měl radost. Nejenže si do svého jména vložil slovo Upír, ale navíc se neuvěřitelně podobá Draculovým miláčkům netopýrům.

Jediné, co mu chybí k absolutní dokonalosti, je létání. Zatím se ve vzduchu dokáže udržet sotva vteřinu, ale i na tom prý už pracuje! Pokud by se natáčel další film o Draculovi nebo Batmanovi, herec by mohl udělat velkou kariéru. Možná i v Hollywoodu.

http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/87889/krejci-uz-neni-upir-ale-netopyr.htmlNovinky.cz: Dívčí válka v Galerii Harfa

2. 7. 2013

Na Letní scéně v pražské Galerii Harfa se v úterý 2. července konala 100. repríza známé hry Františka Ringo Čecha Dívčí válka, v podání divadla Artur.

Legendární komedie Františka Ringo Čecha Dívčí válka se za dobu své existence dočkala více než 3000 repríz.

Ve zpracování divadla Artur, se včera dočkala 100. reprízy. Toto natudování však ctí genialitu originálu, v novém mladém složení - Jindra Kriegel jako Přemysl srší humorem a originalitou (parodie na striptýz, střílení z luku...), Miroslav Šimůnek v roli panice Ctirada je pro diváky přitažlivý a roli hraje s nadsázskou sobě vlastní. Lukáš Langmajer -  Bivoj, Václav Upír Krejčí (hrající dvojroli) či Jaroslav Šmíd alias Božský Lumír jsou soudržnou partou, která dokáže do hry vložit i současné dění v šoubyznysu (viz poznámka o Ivetě Bartošové či Ornelle Štikové) a diváci vše přijímají s nadšením.

Oproti mužské sestavě stojí dámská v čele s Vlastou, kterou hrála skvělá Pavlína Mourková. V dalších rolích hrály Veronika Nová a Bára Mottlová, které Vlastu svými rolemi Šárky a Kazi příjemně doplnily. Čtveřici žen doplnil Václav Upír Krejčí, který získal publikum při každém svém vstupu na jeviště.

Celé představení bylo sehrané, plné humoru, proto není divu, že sám autor posvětil toto profesionální zpracování autorským souhlasem.

Na Letní scéně Galerie Harfa se bude Dívčí válka hrát letos ještě sedmkrát. Přijďte se tedy podívat na legendu o Přemyslovi, Vlastě, Bivojovi a dalších a na věčný boj mezi mužem a ženou trochu z jiného úhlu. Rozhodně nebudete litovat a příjemně se pobavíte.

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/3989-18623-divci-valka-v-galerii-harfa.htmlVaše6.cz: Václav Upír Krejčí - Bydlím ve starých Řepích už sedm let

24. 6. 2013

Václav Upír Krejčí je komik, herec, spisovatel, spíkr, dramaturg, scenárista, textař, zpěvák, fotograf, a tak trochu renesanční člověk, který má vřelý vztah k Praze 6.

....

 

http://vase6.cz/soubory/Vase6_cerven_2013.pdfIvo Toman: O úspěchu s úspěšnými...

6. 6. 2013

Pořad natočený a sestříhaný v TV studiu Happy Řepy, režie: Václav Upír Krejčí:Super.cz: Pět let po smrti zákeřné tchyně z Kameňáku: Pohřbili její falešnou mrtvolu!

25. 5. 2013

Pamatujete na „jedubabu“ Ester Consteinovou, brutální tchyni pana Kohna (Josef Laufer) v trilogii Kameňák? Celý národ si ji zamiloval, protože svému zeťovi dělala ze života peklo na zemi. Herečka Eva Tauchenová (†79) sice zesnula již v roce 2008, ale přesto se včera konal pohřeb, při němž sice pohřbívali údajně právě ji, ale šlo o podvod, neboť ji zcela logicky nahradila falešná mrtvola!

V pátek totiž začalo natáčení 
čtvrtého dílu divácky úspěšné trilogie Kameňák. Jedna ze zápletek je jednoduchá. „Tchyně si dala do závěti podmínku, že musí být pohřbena v rakvi do země, zatímco Kohn ji nechal spálit. Jenže tak by se nedostal k jejím penězům, takže uspořádá pohřeb s falešnou mrtvolou. Jde o závěr filmu, ale my ho točili při první klapce,“ prozradil Super.cz producent snímku Pavel Pásek, který se ke Kameňáku vrací po deseti letech s koproducentem Jiřím Pomejem (48). Na filmu mimochodem spolupracují i producenti další úspěšné komedie Babovřesky, jejíž druhý díl se také začal točit během pátku.

Ve filmu opět nebude chybět Václav Vydra, který se z náčelníka policie vypracoval do vedení městečka Kameňákov, Hana Čížková coby dcera tchyně Consteinové a manželka Kohna, přibyly ale i nové tváře. Zdeněk Srstka hraje faráře, roli tajemníka starosty si užívá Bob Klepl, Václav Upír Krejčí zase ztvárňuje majitele pohřební služby. Diváci se mohou těšit na vtipné hlášky místního policajta Martina Dejdara s ženuškou Alicí Bendovou, kteří budou s Vydrou a Kleplem největšími tahouny nového dílu. Nechybí ani slovenská sexbomba Lucia Molnárová nebo státní notář Milan Pitkin.

„Zatímco předchozí díly Kameňáku byly hlavně o hláškách kolem sexu, čtyřka bude hodně o hulení trávy. Myslím, že i mladí si přijdou na své. Jsem přesvědčený, že máme tak fantastický scénář, že překonáme druhý i třetí díl Kameňáku,“ doufá Pásek. Premiéra snímku bude už na konci října.

http://www.super.cz/176365-pet-let-po-smrti-zakerne-tchyne-z-kamenaku-pohrbili-jeji-falesnou-mrtvolu.html


: Nejnovější :: 10 :: 20 :: 30 :: 40 :: 50 :: 60 :