Václav Upír Krejčí

Režisér, scénárista, spisovatel, dramaturg, herec, komik, zpěvák, spíkr a textař

Co o mně píšou...Kultura21.cz: Václav Upír Krejčí: „Nejhůř se pracuje s blbcem…“

16. 5. 2013

Václava Upíra Krejčího myslím netřeba představovat. Upír Krejčí zastává tolik funkcí - komik, herec, scenárista, spisovatel, dramaturg, textař (o sobě ale říká: „Spíše veršovatel, textař je moc silné slovo. Ale mé texty jsou všechny, co jsme dělali s Michalem Peškem.") – oplývá zkrátka velkým uměleckým talentem. Kdo by neznal jeho komické výjevy z divadelních prken nebo televizních obrazovek. Jeho vzhled je nezapomenutelný. Díky svému talentu a umu procestoval téměř celý svět. Z osobního setkání jsem si odnášel jen samé pozitivní dojmy. Stále energický, zábavný a zkrátka výborný člověk, který, po tom, co už dokázal, i když by si to mohl s klidem dovolit, nemá hlavu v oblacích. Skvělý a jedinečný Václav Upír Krejčí.

Dobrý den pane Krejčí. Jsem velice rád a potěšen, že s vámi mohu dělat tento rozhovor právě já. Už za svého mládí jsem vždy obdivoval vaše výkony, které jsem měl možnost vídat v televizi. Když zavzpomínáte na svoje začátky, kde bylo vaše první stálé angažmá?
První angažmá? Když nepočítám amatérské kapely jako Modré hvězdy, Mandragora, Kyklop, Brutus, tak první profesionální bylo Mimtrio, založené roku 1979.

A míval jste tehdy trému?
Jééé, trému já mám pořád, a navíc, a to je velký problém, já si nevěřím. Nevěřím si, že text umím. Bojím se, že to zapomenu a podobně. A s tím se blbě hraje. No nakonec to dopadne dobře, ale ty nervy.

Působil jste v hodně velké části světa. Která země vám nejvíce přirostla k srdci?
Těžko povědět. Každá země má své hezké: Itálii miluji, protože jsou tam mladí svobodní krásní lidé, úžasný památky, moře, slunce a maňána, Holandsko zas kvůli skvělým lidem a květinám, Skotsko kvůli drsnému počasí, a přesto je to nádherná země, Francii kvůli kultuře a památkám, Ameriku proto, že tam můžete všechno a vlastně nic, Japonsko, že prý tam vychází slunce, a tak dále.

Za svou kariéru jste poznal nespočet umělců z různých uměleckých branží. S kým se vám pracovalo nejlépe a s kým naopak byste už nikdy pracovat nechtěl a proč?
Nejhůř se pracuje s blbcem, ať je to v jakémkoli oboru. A pár jich v naší branži je. A nejhorší jsou ti, kdo se povyšují. Nezdraví, nereagují. A když máte možnost je poznat víc, hlouběji, většinou zjistíte, že řeší sami se sebou nějaký problém. Ale nejlíp se pracuje s tím, kdo vás bere za kolegu, nepovyšuje se na vás. Takovým byl Miloš Kopecký, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková, Jiří Sovák, a tak dále.
Ale když je dobrá parta… já jsem herecky, komediálně víc než stoprocentní. Jak já říkám: „Jaký budu, záleží jen na tobě.“ A já teď hraju s bezva hereckou partou: Péťa Jablonský, Veronika Nová, Mirek Šimůnek, Jindra Kriegl a další. Těším se na každé představení, na každý gag, který se musí přesně vystavět, dát mu ten správný tajming, aby se lidé zasmáli. A těším se na nové fóry, které vymyslím buď já, nebo kolegové. Kuriozitou je, že nechodíme do šaten, když nejsme zrovna na jevišti, a pozorujeme z portálu, kdo co řekne, jak to řekne, a pak o nových fórech diskutujeme, zda není lepší udělat jinou pointu či to říct odlišně. Baví mě ten proces. Baví mě náš společný humor. Při jednom představení Dívčí války jsme napočítali přes 200 velkých smíchů.

Jaká byla vaše nejhorší a nejlepší role?
Nejhorší role? Jsou všechny ty, u kterých se divadelní divák nesměje. Zjistil jsem, že mě nebaví hrát vážné role. Pozor, u filmu je to skoro naopak. Rád točím vážné, herecky rozsochaté, komplikované role. Ale vlastně taky jsem rád, když na place se všichni smějou. Teď mě obsadili do Kameňáku 4. Hraji tam bubeníka kapely Walda Gang a funebráka. Ale pozor, nebudu mít svůj image, vlasy nahoru... budu ulízanej fotřík.


Kdybyste měl vybrat ze všech vašich uměleckých okamžiků, který by byl nejhorší a který nejlepší?
Nejhorší okamžiky jsou, když to nejde. Když se to rodí, když se do toho nejde zakousnout. Někdy pokukuju po tom, co zrovna nedělám. Když začínám psát novou knihu, tak si říkám: „Proč to děláš? Vždyť ti to nejde! Proč nehraješ raději divadlo? To ti jde!“ A když zkouším nové představení, říkám si zas: „Proč nepíšeš? Vždyť ti to psaní jde mnohem líp.“ Vysvětlím to. Když něco nového vzniká a jde to ztuha, nedaří se, dlouho trvá, než na to přijdu. Jsem na sebe nesmírně naštvaný. To je to, co nemám rád. Člověk si připadá neohrabaný, hloupý, trapný, nahatý… Ale pak, když se to narodí, začne to šlapat a začnu si vymýšlet gagy. To je pak nádhera. To jsou ty okamžiky, proč nechodím pracovat třeba do fabriky.

Mnoho lidí to netuší, ale jste také, mimo jiné, i spisovatel. Jak vás napadlo začít vůbec psát? To jste si prostě řekl, že se chcete stát i spisovatelem? Mohl byste vaši tvorbu našim čtenářům blíže přiblížit?
Co psaní se tejká, strašně mě to baví. Jediný, co mě na psaní nebaví, je to, že jsem třeba 4 hodiny u počítače a mimo mozku a dvou prstů se ani nehnu. A pak nemůžu vstát a musím to tělo složitě rozhejbat. Naštěstí k lednici to nemám daleko (smích). A strašně tloustnu.
Když se podíváte na mé stránky www.upir.eu, tak některé knihy mnou napsané si můžete přečíst. Jsou tam převedené, protože znovu už nevyjdou a jsou dávno vyprodané. Najdete jich tam deset, ale napsal jsem jich celkem třináct. Jedna je stále připravena k vydání. Jmenuje se Tiskařský šotek a já. Teď píši o svém dětství, což postupně vychází v Brně a okolí v NEW a v Rakovnických novinách, v Rakovníku proto, že jsem se tam narodil. Při psaní této knihy vzpomínek se mně postupně vybavují okamžiky, příhody, chvíle a já zjišťuji, že mé dětství byl vlastně pěkný horor. Když má žena Zuzanka zjistila, jaký mám záměr, zatěšila se, že si naše dcerky počtou, jaké měl dětství jejich tatínek. Po přečtení několika kapitol ale zesmutněla a řekla: „Tak tohle našim dětem dávat číst nebudeme. A tobě to tvoje dětství fakt nezávidím. Nechápu, že co jsi všechno prožil, že nejsi zlý, ale naopak, milý, vtipný.“ Knih jsem napsal 15, vydal 13 (http://www.upir.eu/knihy.asp).

Hrál jste léta na bicí nástroje. Jakou hudbu osobně preferujete? Jakým žánrům dáváte přednost? Co posloucháte nyní, když třeba jedete někde autem? Jaké jsou vaše oblíbené kapely nebo interpreti?
Nejlepší životní hudba je smích. A hned za tím je hudba. Ale pro mě jen ta dobrá! Mám rád skoro všechny žánry, mimo dechovky a některých „kotlykových“ táborových hitů. Často hudbu využívám k práci. Když píši, pustím si hudbu, která mně vyvolá dramatickou či melancholickou náladu, kterou zrovna potřebuji. Ale jinak upřednostňuji: Phila Collinse, Stinga, Bee Gees, Joe Cockera, Kenny G, Santanu, Tinu Turner, Steve Winwood, Queen, ale i Luciana Pavarottiho, Bocceliho. Ale mám rád i punk, jazz, funky. Mám mnoho muzik, u kterých ani nevím, kdo to hraje, kdo to napsal a jak se to jmenuje. Často říkám, že bych si chtěl koupit na celej život dídžeje, který by mně míchal hudbu, tu, kterou bych zrovna pro život potřeboval: „Dej mi tam smutnou hudbu. Teď energickou. A teď zamilovanou.“ Často, když jsem někde v kavárně, prodejně a něco tam hraje a mně se to líbí, hned se jdu zeptat co to je, abych si to pořídil. Miluju muziku.

Kdybyste si mohl v životě vybrat jednu jedinou věc, kterou byste mohl změnit a udělat jinak, jaká by to byla?
Asi bych se chtěl narodit jinde, na zkoušku tam, kde jsou větší možnosti, alespoň bych mluvil anglicky. Abych potom měl na své pamětní desce „Zde se dožil L. P. 2030 padesáti let oscarový komik, milionář…“ už pokračovat nebudu, protože tohle v naší zemi nezažiji nikdy. Jsme prťáčkové na malém písečku, hašteřiví, nepřejícní, odkázaní, že pořád o nás někdo rozhoduje.

Můžete nám přiblížit vaše nejbližší umělecké projekty? Kde vás mohou naši čtenáři vidět?
Chtěl bych něco udělat pro zahraniční televize. Páč mám pocit, že tady chcíp pes. Dělám s Petrem Pivrncem Urbanem. Dělám s ním projekt, o kterém si myslím, že je to taková nová věc, ale nechci to zakřiknout. Teď jsem mu ukazoval pilotní prvotinu a byl nadšenej. Mám radost. A dělám i pro našeho diváka. Píši muzikál a hlavně se pokouším napsat filmovou pohádku, už jsem docela daleko. Mám napsaný rozšířený námět, mnohokrát prošpikovaný dialogama. Baví mě to moc. Ale jestli to někdo natočí, nevím. Začal jsem to psát proto, že mě zlobí, jak pohádky nejsou moc vtipné, a také proto, abych si v tom zahrál, von mě totiž žádný rejža neobsazuje. A také režíruji.

A co vás baví režírovat?
Například režíruji televizní pořad s názvem Ivo Toman: O úspěchu s úspěšnými, režíruji i pořady televize Harmonie TV, vymýšlím televizní reklamy a režíruji a natáčím, je ve svém vlastním studiu Happy Řepy a podobně.

Chtěl byste na závěr vzkázat něco světu a vašim fanouškům?
Smějte se, žijte a nenechávejte na sebe působit negativitu ostatních neschopných, hloupých, ať je to někdo ve vašem okolí či z reklam, médií a podobně. A mějte se rádi, vy sami. A také mějte rádi všechny okolo sebe.

Děkuji vám mnohokrát za rozhovor, mějte se moc fajn a budu se těšit na naše další shledání.

http://www.kultura21.cz/rozhovory/6651-vaclav-upir-krejciBlesk.cz: Václav Upír Krejčí: Dcera mi předčasně vyspěla

5. 3. 2013

Tomu se říká přeměna! Ze starší dcery Václava Upíra Krejčího (57) je kočka. Klára (13) si vyšla v Egyptě v plavkách a bylo z toho pozdvižení. „Prsa mou dceru věkově předběhla,“ svěřil se Upír Krejčí Blesku.

Vnady prý dceři  závidí i její maminka Zuzana (40), která dostala zájezd s celou rodinou do Egypta od svého manžela jako dárek ke 20. výročí svatby.

„Slyšel jsem, jak to říká kámoškám. Ono to má ale i druhou stranu mince - Zuzana nemůže na holku sehnat prádlo a plavky. Podprsenka neladí s kalhotkama,“
 tvrdí Upír Krejčí.


Táta nebo milenec

On sám prý chodí kolem nenadále vyvinuté dcery raději po špičkách. Bojí se, aby se jí něčím nedotkl.  Má ale už plán, jak překvapí kolegyně z muzikálu Cesta kolem světa za 80 dní. „Vezmu s sebou do divadla Klárku a budu dělat, že je to moje kočka,“plánuje škodolibě.

Klára si zatím v pohodě vychutnává zájem mužského okolí. Dělá jí to dobře.


První lásky

Táta ale kouká dál. „Už teď mám obavy z těch prvních největších lásek,“ přiznal Krejčí. Ty většinou končí smutně. „Bojím se těch proplakaných nocí,“ dodal Upír ustaraně.

Dcera si prý už  opatrně připravuje půdu pro první schůzky. „Vypráví mi o tom, že kamarádka bude mít rande. Cítím z toho, že i u nás se něco blíží,“ uzavírá táta Upír.

 

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/191989/vaclav-upir-krejci-dcera-mi-predcasne-vyspela.htmSUPER: Kdo je ta štíhlá blondýnka? Koukněte na půvabnou dceru Václava Upíra Krejčího

5. 3. 2013

Herec Václav Upír Krejčí (57) má opravdu krásnou dceru, z níž roste pořádná kočka. Taťka tak bude mít co dělat, aby od nyní třináctileté Kláry odháněl nápadníky.

"Odskočili jsme se celá rodina prohřát do Egypta. Bylo tam 35 stupňů, a když jsme přiletěli domů, tak na nás čekaly hromady sněhu a minus 6 stupňů,“ napsal svým fanouškům na sociální síti Upír Krejčí a připojil hned několik fotek, na kterých s rodinou pózuje.

Jeho starší dcera se u bazénu promenovala ve slušivých bikinách a herec musel uznat, že mu z roztomilé holčičky pomalu vyrůstá krásná slečna, která o nápadníky nebude mít nouzi.

Na to, jak si rodinka užívala dovolenou, se můžete podívat v naší fotogalerii.

http://www.super.cz/155776-kdo-je-ta-stihla-blondynka-kouknete-na-puvabnou-dceru-vaclava-upira-krejciho.htmlSUPER.CZ: Václav Upír Krejčí překonal strach a podstoupil plastiku očních víček. Poznáte rozdíl?

2. 2. 2013

Známý komik a herec Václav Upír Krejčí se ve svých 57 letech rozhodl jít pod kudlu. Konkrétně na úpravu horních očních víček, která podle jeho vlastních slov už vypadala značně povisle, neesteticky a negativně měnila výraz jeho tváře. Mimo to se chtěl také líbit svojí partnerce, která si obličejového neduhu také všimla.

„Moje žena, která je o 17 let mladší než já, se poslední dobou pořád ptala, proč se furt mračím. A já měl pocit že se usmívám. Pak jsem se podíval do zrcadla a viděl jsem, že je to opravdu strašný. Opravdu, nejhorší je, že si člověk myslí, že se usmívá a podívá se do zrcadla a zjistí, že je tam nějakej cizí člověk,“ sdělil herec.

Upír Krejčí se svěřil do rukou primáře Huberta Topinky, který mu na konzultaci zákrok schválil z estetického i zdravotního hlediska. Na operaci dorazil herec naprosto vystrašený. „Mám šílenej strach, já jsem takovej poseroutka,“ okomentoval situaci.

Operace, které se tolik bál, trvala necelou hodinu a statečný herec ji nakonec absolvoval pouze v lokální anestezii. Domů dokonce odešel po svých a už třetí den vyrazil na prkna, která znamenají svět. Za necelý měsíc už jeho oči vypadaly „jako vyměněné“, což také patřičně ocenili přátelé i jeho půvabná žena.

„Všichni mně říkají, že jsem nějakej vymydlenej, co se mnou je. Tak jim přiznám, že jsem si nechal udělat ta víčka. Každej z toho má strach, ale fakt to nic není. Možná bych potřeboval ještě ty dolní, ale to už bych potřeboval ještě nastřelit vlasy, přišít uši a zvětšit ještě jiný orgány a to já s tím počkám, víčka jsou zatím okej,“ dodává herec. Tak uvidíme, s jakými zákroky nás v budoucnu ještě překvapí. 

http://www.super.cz/146334-vaclav-upir-krejci-prekonal-strach-a-podstoupil-plastiku-ocnich-vicek-poznate-rozdil.htmldenik.cz: I Litoměřice mají své Paraple. Letos aukci podpoří Jiří Stivín

26. 11. 2012

Litoměřice – Herec a muzikant Jan Budař, písničkáři Jan Burian a Marka Míková, herečka Táňa Fischerová, automobilový závodník David Vršecký a herec a moderátor Aleš Háma, herec Tomáš Matonoha a hokejový brankář Petr Bříza, herečka Eva Holubová, mim Václav Upír Krejčí.

Plejáda známých osobností, kteří svou přítomností a s dražebním kladívkem v ruce jen za posledních sedm let podpořily aukci výrobků klientů Diakonie Českobratrské církve evangelické v Litoměřicích (DČCE) a uměleckých děl známých výtvarníků.

Její tradice sahá až do roku 1995 a první celková částka, kterou aukce ve prospěch handicapovaných vynesla, činila 35 300 korun. Ta loňská už trhala rekordy – dražba přinesla 487 800 Kč!

Je tudíž zřejmé, že Litoměřice mají svoje Paraple, tedy obdobu dobročinné akademie, kterou moderuje Zdeněk Svěrák a vysílá ji Česká televize. Mimochodem, ta která se uskutečnila před necelým měsícem, byla v pořadí osmnáctá, stejně jako bude nadcházející dobročinná aukce, kterou pořádají klienti a zaměstnanci DČCE v Litoměřicích v pátek 30. listopadu od 18 hodin v litoměřickém hotelu  Koliba. Kdo ze známých osobností přijede do Litoměřic tentokrát? Jazzman, flétnista a skladatel Jiří Stivín.

Společenský večer DČCE s dražbou děl profesionálních výtvarníků, fotografů, ale také výrobků klientů chráněných dílen patří už dlouhá léta do kalendáře všech, kteří v Litoměřicích „něco znamenají" a chtějí pomoci . Všichni, kteří si z minulých ročníků odnesli jakýkoliv předmět díky tomu, že o něj stáli a byli ochotni za něj zaplatit částku oznámenou jako konečnou licitátorem, si zaslouží velký dík a potlesk.

Pokud nemáte představu, za kolik se v Litoměřicích draží, vězte, že také před rokem nechyběla v nabídce plastika jednoho z 
nejvýznamnějších českých sochařů Olbrama Zoubka. A stejně jako vždy se o ni strhla bitva. Nakonec byla vydražena za 75 tisíc korun. Na úctyhodných 30 tisíc korun se loni vyšplhal vyřezávaný dřevěný betlém v rámu s osvětlením. Dílo vytvořil a do dražby věnoval zaměstnanec Diakonie Svatopluk Pelcl z Litoměřic.

„Jestliže spočítáme celkovou částku, kterou vyneslo všech sedmnáct dosavadních dražeb, je to 3 546 479 korun. Až mě taková suma překvapila," sdělil Deníku Zdeněk Bárta, člen představenstva DČCE v Litoměřicích. Právě on stál v roce 1995 u zrodu společenských večerů s aukcí děl a výrobků ve prospěch postižených.

Farní dům  v litoměřické Rooseveltově ulici kvůli velkému zájmu už kapacitně nestačí pro  Centrum denních služeb, které v něm sídlí. „Chceme ho proto rozšířit do půdních prostor. Klienti se tam však nedostanou jinak než výtahem. A tak právě na výtah půjdou peníze , které získáme z letošní dražby," vysvětlil Zdeněk Bárta.

Autor: Ivo Chrástecký

http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/i-litomerice-maji-sve-paraple-letos-aukci-podpori-jiri-stivin-20121126.htmlČlánky z parlamentních listů

6. 11. 2012TV prima: V.I.P. Prostřeno - vše co bylo napsáno a natočeno

16. 10. 2012

Natočené pořady:

1díl - Upír Krejčí a Dominika Mesárošová

http://play.iprima.cz/all/284944/15291

2 díl - Hanka Mašlíková a Katka Svobodová
http://play.iprima.cz/all/285292/15291

Napsalo se:

Má verze... vysvětlení? Hanka Mašlíková řekla „Lidi jsou svině!“ 
…a asi myslela mě?

Docela mě šokovalo jak Mašlíková, mě osočila, že jsem se opil.. Já se pokusím průběh večera popsat. Nejdříve jsme jeli s Katkou Svobodovou v autě, který řídila mladá dívčina, se kterou jsme se fakt báli jak v životě v autě s nikým, to už jsem byl vynervovanej. Pak jsme vystoupili, někde daleko za Prahou, a když jsem uviděl velkýho psa, dostal jsem další strach! Prosil jsem , aby ho odvedli, že se bojím psů! "Neboj tenhle pes nikomu nikdy neublížil" A já tyhle pejskaře, kteří to řeknou nenávidím, věděl jsem, že tenhle pes mě kousne! A taky kousnul. Přímo doprdele! Tak jsem byl od začátku negativní vůl. A pak nám dala pívo třetinkové, já si dal dvě a pak nám řekla, že je to silný pívo, má osumnác procent alkoholu, tak jsme byli šokovaný a taky opilí. Po večeři jsme jeli někam daleko ke koňům. Byla skoro půlnoc. A já se opět bál, že nás Hanka bude nutit jezdit na koních, naštěstí se nestalo. Děkoval jsem jí za to! ALE, ale. Když jsme tam přišli zmrzlí, s pocitem, že si nemůžeme nic koupit. Byla to samota. Jediní, kteří tam byli, byli ošetřovatelé koní. Začal jsem provokovat, "Tady není ani čaj s rumem? ani alkohol na zahřátí?" a já koukám a na stole stojí flaška vína, tak za 60,-Kč, a tak jsem rozhodl, že jí vypijeme. A začal rozlévat štábu, "Kdo chce ať se napijééé" . A hned jsem také vyndal 500,-Kč, aby to nebyla krádež, ale výhodná koupě! Možná to Hanku naštvalo. Promiň Hani, máš pravdu, jsem opilec, asi. 

Jestli to teda bylo ono, protože jsi to vlastně nevysvětlila.


SUPER: Celebrity promluvily o prohibici: Nejvíc trpí královna prášků a alkoholu Iveta Bartošová

21. 9. 2012

http://www.super.cz/15246-celebrity-promluvily-o-prohibici-nejvic-trpi-kralovna-prasku-a-alkoholu-iveta-bartosova.html

Celebrity promluvily o prohibici: Nejvíc trpí královna prášků a alkoholu Iveta Bartošová

Téma číslo jedna v Čechách je prohibice. Na otravu methyalkoholem zemřelo již 22 lidí. Co na prohibici říkají české hvězdy? Je podle nich k něčemu? A které celebritě vadí nejvíc?

"Podle mě je prohibice úplný nesmysl, jediné, co z ní plyne, je, že se zvýší tržby na černém trhu. Mě se nedotýká, protože od té doby, co bydlím na vesnici, nepiju," řekla Super.cz Martina Gavriely. Podle ní ale nejvíce vadí Ivetě Bartošové.

"Iveta pije asi nejvíc vodku a rum. Nemyslím to zle. Třeba prohibice Ivetě pomůže, když bude mít problém si alkohol koupit," dodala Gavriely.

Pro prohibici jsou naopak Eva Decastelo, Doktor Buben nebo exhokejista Pavel Richter. "Pokud zachrání alespoň jeden lidský život, jsem pro," prozradila Decastelo. "Jsem abstinent. Nekouřím, nepiju, jediná prohibice je u mě v sexu. Tu už držím tak dvacet let," řekl se smíchem Doktor Buben. "Myslím, že v tuhletu chvíli to je dobře. Už ale aby to skončilo," uzavřel Pavel Richter. BLESK: Vlasta Korec: K narozeninám dostal láhev Metanolvice!

18. 9. 2012

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/181657/vlasta-korec-k-narozeninam-dostal-lahev-metanolvice.html

Moderátor Vlasta Korec v pondělí slavil 40. narozeniny. Dostal spoustu dárků životní velikosti, ze kterých byl nadšený. Co ale jistě nečekal, byly bačkory a obří láhev Metanolvice!

Známému moderátorovi přišlo včera popřát spoustu kolegů z showbyznysu. Ze slavných žen mu přišla popřát například moderátorka Eva Decastelo, Martina Gavriely, Míša Dolinová nebo Míša Mauerová. Od křehkých žen většinou Vlastík dostal květiny, lahve dobrého vína, či různé pochutiny.

Nejvíc ho ale šokoval a následně potěšil dárek od jeho přítele, který si zavtipkoval a Vlastovi věnoval láhev vlastnoručně vyrobené Metanolvice. K tomu mu rovnou přidal papuče. Moderátor na láhev nevěřícně koukal, ale z výrazu bylo poznat, že už se těší, až tu dobrotu ochutná. Paní Korecová si pro manžela přichystala dort s ozdobou podobnou gaučovému potahu, který po sléze servíroval hostům sám mistr Karel Gott.


FOTO: http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/248088/?foto=18Lidovky: VIDEO: Moderátor Korec slavil čtyřicátiny, přijel i Gott

18. 9. 2012

http://www.lidovky.cz/korec-slavil-ctyricatiny-prijel-i-gott-d90-/ln-video.asp?c=A120918_171327_ln-video_ape

Moderátor Vlasta Korec oslavil čtyřicátiny ve velkém stylu. V centru Prahy uspořádal oslavu pro přátele a kolegy ze showbyznysu. Osobně mu přijel popřát i Karel Gott, který ho před kamerou uklidňoval, že to nejlepší teprve přijde.


: Nejnovější :: 10 :: 20 :: 30 :: 40 :: 50 :: 60 :