Co o mně píšou...Václav „Upír“ Krejčí pro CS mini a CS film TV

10. 8. 2015

CS mini TV, jejíž vysílání od šesté ráno do dvanácti odpoledne předchází vysílání televize českých a slovenských filmů CS film TV, nabídne od 8. září tohoto roku paParádu Václava „Upíra“ Krejčího. Jde o moderovanou dětskou TV show, ve které kromě něj vystupují další známí herci a umělci. A to především takoví, kteří mají dlouholeté zkušenosti s živým dětským publikem, umí ho oslovit a nenásilnou a přesvědčivou formou mu sdělit podstatné, zvláště výchovné skutečnosti.


„Jsem si jist, že paParáda, osvědčený pořad osvědčeného komika, herce a mima, přitáhne k obrazovce nejen děti, ale i řadu dospělých. Už proto, že značka „Upír Krejčí“ je zárukou kultivované a nenásilné zábavy, která má vysokou kvalitu. Rozhodně nepůjde o vymývání dětských mozečků, jako je tomu v řadě jiných komerčních pořadů,“ 
uvádí Jan Jurka z Československé filmové společnosti, která CS mini a CS film TV provozuje.

„CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním,“ podotýká v této souvislosti Václav „Upír“ Krejčí.

Přes šedesát dílů paParády se bude exkluzivně vysílat na CS mini TV dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 hod. 

Václav „Upír“ Krejčí je komik, herec, moderátor, spisovatel, textař, dramaturg a scenárista. Patří mezi zakládající členy Mimtria, spolupracuje s různými divadelními scénami a vystupuje v zájezdových divadelních pořadech jak pro děti, tak pro dospělé. Provozuje i vlastní televizní studio (http://www.upir.eu/).

CS mini TV je první ryze domácí televizní stanice určená především dětem od čtyř do čtrnácti let. Soustřeďuje se na českou a slovenskou dětskou televizní a filmovou tvorbu uplynulých desetiletí. Je rovněž producentem a koproducentem řady nových dětských seriálů a pořadů. Za všechny lze připomenout šestadvacetidílný animovaný seriál Staré pověsti české. Vysílá denně ve všech významných českých a slovenských kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích (www.csmini.cz).


PhDr. František Malina, Československá filmová společnost, 10. 8. 2015

http://www.news.sk/rss/link/2015/08/1412623/vaclav-upir-krejci-pro-cs-mini-a-cs-film-tv/CS Mini nasadí Paparádu „Upíra“ Krejčího

10. 8. 2015

Showman Václav Upír Krejčí se vrací na televizní obrazovky, v úterý a ve čtvrtek od 8.00.

Placená televizní stanice pro děti CS Mini z mediální skupiny Mediapoli Leoše Pohla začne od 8. září vysílat nový pořadPaparáda Václava „Upíra“ Krejčího. Jde o moderovanou dětskou televizní show, ve které kromě něj vystupují další známí herci a umělci. Prvních 66 dílů Paparády poběží na CS Mini dvakrát týdně, a to v úterý a ve čtvrtek od 8.00. Upír Krejčí už měl svůj pořad pro děti v minulosti na televizích PublicHarmonie a Relax.

Satelitní CS Mini vysílá od 6 do 12 hodin, pak ji na téže pozici střídá program stanice CS Film postavený na českých a slovenských filmech.

http://www.mediar.cz/cs-mini-nasadi-na-rano-paparadu-upira-krejciho/Dětský kanál CS mini nabídne pořad Upíra Krejčího

10. 8. 2015

Původní česká dětská televize CS mini přichází od září se známým pořadem Václava „Upíra“ Krejčího, který se objevoval ještě na někdejší televizi Public. Tentokrát prý nepůjde o „vymývání dětských mozečků“.

Šedesát dílů dvakrát týdně

Nová variace pořadu dostane název paParáda. Přes šedesát dílů paParády se bude exkluzivně vysílat na CS mini TV dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 ráno.

Jsem si jist, že paParáda, osvědčený pořad osvědčeného komika, herce a mima, přitáhne k obrazovce nejen děti, ale i řadu dospělých. Už proto, že značka „Upír Krejčí“ je zárukou kultivované a nenásilné zábavy, která má vysokou kvalitu. Rozhodně nepůjde o vymývání dětských mozečků, jako je tomu v řadě jiných komerčních pořadů,“ uvádí Jan Jurka z Československé filmové společnosti, která CS mini a CS film TV provozuje.

Původní UP paráda vzbudila kontroverzní reakce

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním,“ podotýká v této souvislosti Václav „Upír“ Krejčí.

Původně se dětský pořad pana Krejčího jmenoval UP paráda a denně jej přinášela televize Public. Ta vysílala pořad denně, ve skutečnosti ale šlo o jednu premiéru týdně. Jeden ze čtenářů webu RadioTV.cz v roce 2010 napsal na toto téma blog Televizní Upír dětem, kde kritizoval úroveň i celkové pojetí pořadu. Po zániku televize Public nabídl Upír Krejčí svůj pořad i dalším stanicím.

http://www.radiotv.cz/p_tv/detsky-kanal-cs-mini-nabidne-porad-upira-krejciho/Václav Upír Krejčí se vrací na televizní obrazovky, bude mít vlastní pořad na CS Mini

10. 8. 2015

„CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu,“ uvedl Upír Krejčí.

Herec, bavič a moderátor, devětapadesátiletý Václav Upír Krejčí, který si v minulosti se svým dětským pořadem prošel televize Public TV, Harmonie a Relax, bude od 8. září bavit vždy dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek v 8:00, nejmenší diváky na placeném kanálu CS Mini. Ten vysílá na sdílené programové pozici se stanicí CS Film. paParáda nabídne kromě osoby samotného Upíra Krejčího i další baviče, kteří mají s komunikací s dětským divákem zkušenosti a „nenásilnou a přesvědčivou formou mu sdělit podstatné, zvláště výchovné skutečnosti“. Kanálu CS Mini dodá moderátor a bavič celkem šedesát dílů své dětské show.

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním, konstatoval Václav „Upír“ Krejčí, který patří mezi zakládající členy Mimtria, spolupracuje s různými divadelními scénami a vystupuje v zájezdových divadelních pořadech jak pro děti, tak pro dospělé. Provozuje i vlastní televizní studio. Provozovatelem kanálu CS Mini, stejně jako CS Film, Horor film a KinoSvět, je Československá filmová společnost Leoše Pohla.

http://www.digizone.cz/clanky/vaclav-upir-krejci-se-vraci-na-televizni-obrazovky-bude-mit-vlastni-porad-na-cs-mini/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss